Konkurs grantowy „Śląskie Lokalnie”

27.08.2021

Informujemy, że do 31 sierpnia trwa nabór wniosków w konkursie grantowym „Śląskie Lokalnie”, skierowanym do mieszkańców województwa śląskiego. Prosimy o promocję konkursu na stronach internetowych i social mediach oraz przesłanie informacji organizacjom pozarządowym o zbliżającym się końcu naboru.     
Informacje o projekcie: 

Instytut Pracy i Edukacji  w Gliwicach wraz z partnerem – Instytutem Rozwoju Rynku Pracy jako operatorzy projektu “Śląskie Lokalnie 2021 – 2023” finansowanego z programu NOWEFIO z Narodowego Instytutu Wolności zapraszają do składania wniosków w programie dotacyjnym. Nabór rozpocznie się 30 lipca 2021 r. i potrwa do 31 sierpnia i odbędzie się za pośrednictwem strony www.fioslaskie.com

Celem projektu jest rozwój młodych organizacji i grup nieformalnych z terenu województwa śląskiego, poprzez zorganizowanie konkursu mikrograntowego. Realizatorzy będą mogli starać się o mikrogranty w wysokości od 1000 do 5000 złotych.

Więcej informacji o projekcie oraz wszystkie potrzebne do złożenia wniosku dokumenty znajdą Państwo na stronie www.fioslaskie.com

Informacje o spotkaniach informacyjnych będą opublikowane na naszej stronie: https://fioslaskie.com/#spotkania oraz na naszym profilu Śląskie Lokalnie – małe granty FIO na portalu Facebook.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt:

tel. 579-650-968

mail: kontakt@fioslaskie.com