Webinaria „Z prawem na Ty!” w maju!

08.05.2020

Serdecznie zapraszamy do kolejnej odsłony webinariów w ramach projektu „Z prawem na Ty!”. Jak informują organizatorzy, jeszcze w maju będą oni działać głównie w internecie, by od lipca – sierpnia przejść już do działań stacjonarnych (jeżeli będzie to możliwe).

W maju dla organizacji pozarządowych z województwa śląskiego zaplanowano następujące wydarzenia:

  • 12 maja 2020 r. o 16.00 pt.: “RODO w NGO”. Prowadzący: Przemysław Żak, prawnik specjalizujący się w prawe dla NGO.
  • 14 maja 2020 r. o 16.00 pt.: „Czyj jest samorząd?„. Prowadząca: Alina Czyżewska, ekspert z Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska.
  • 19 maja 2020 r. o 16.00 pt.: „Jak zorganizować live na FB lub YT?„. Prowadzący: Krzysztof Włodek, fotograf, filmowiec, pośrednik wolontariatu.
  • 21 maja 2020 r. o 16.00 pt.: „Jak myśleć o finansach w organizacji pozarządowej?”. Prowadząca: Ilona Pietrzak, wiceprezes wiceprezes think-tanku Instytut Spraw Obywatelskich.
  • 28 maja 2020 r. o 16.00 pt.: „Wszystko o budżecie w projektach społecznych”. Prowadząca: Agnieszka Budzyńska, autorka i koordynatorka projektu „Z prawem na Ty!”. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, gdyż są finansowane z projektu dofinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. W efekcie wszyscy uczestnicy projektu muszą się zgłosić przez formularz: https://www.subscribepage.com/akademiango, a potem uzupełnić unijne druki. Ale robi się to tylko raz. Więcej informacji o projekcie i działaniach projektowych znajduje się na stronie projektu: https://akademiango.pl