PLEBISCYT NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA I TRENERA 2018 ROKU

18.12.2018

Miasto Zabrze ogłasza Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze w 2018 r. Spośród nominowanych będziemy wybierali 10 zawodników oraz 5 trenerów.

Laureaci zostaną wybrani w głosowaniu za pomocą ankiety internetowej, która opublikowana zostanie na stroniewww.um.zabrze.pl oraz na kuponie do głosowania dostępnym w Punkcie Informacji o Mieście przy ul. Powstańców Śląskich 2/1 oraz w Wydziale Promocji, Turystyki i Sportu przy ul. Religi 1 (pok. 53).

Plebiscyt ma charakter otwarty. Kandydatów mogą zgłaszać: stowarzyszenia, fundacje i kluby sportowe. Natomiast kandydatem może zostać każdy sportowiec oraz trener działający na rzecz zabrzańskiego sportu. Zgłoszony kandydat może brać udział tylko w jednej kategorii plebiscytowej.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym, który potrwa do 19 grudnia, przyjmowane są kandydatury na najpopularniejszego sportowca i trenera. Należy to zrobić osobiście: na kuponie zgłoszeniowym (w załączeniu), który należy złożyć w Wydziale Promocji, Turystyki i Sportu (pok. 53, ul. prof. Z. Religi 1, 41-800 Zabrze).

W drugim etapie przeprowadzone zostanie głosowanie, które potrwa od 21 grudnia br. do 3 stycznia 2019 r. Głosować będzie można za pomocą ankiety internetowej opublikowanej na stronie www.um.zabrze.pl oraz na kuponie do głosowania (w załączeniu), który dostępny będzie w Punkcie Informacji o Mieście (ul. Powstańców Śląskich 2/1) oraz w Wydziale Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Zabrzu (pok. 53, ul. prof. Z. Religi).

W każdej kategorii będzie można zagłosować na jednego kandydata.

Ogłoszenie wyników Plebiscytu oraz ceremonia wręczenia wyróżnień nastąpi w trakcie Balu Sportowca, który odbędzie się 12 stycznia 2019 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zabrzu.

Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Zabrzu